Ви тут: Головна Діяльність Студентський театр "Борисфен" Історія

Історія

 

Історія студентського театру «Борисфен»

Театр було засновано 2009 р. Його створенням займалася викладач кафедри всесвітньої історії і методики викладання Л.Розвадовська. З 2010 р. керівником театру є Г.В.Саган, професор кафедри всесвітньої історії Історико-філософського факультету Київського університету імені  Бориса Грінченка. Тоді ж театр спільним рішенням трупи став називатися «Борисфен». З 2010 р. з числа студентів стали вибирати директора театру. Першим директором був студент спеціальності «Історія» Борис Попельнюк (з ліва).

 

1

 

З 2014 р. директором став студент спеціальності «Інформатика» Дмитро Горбатовський, нині він вже аспірант нашого університету, однак і надалі є членом театральної трупи.

 

2

 

У 2016 р. директором стає тоді ще студентка другого курсу спеціальності «Історія» Анастасія Сарапина. З її приходом діяльність театру активізується, оскільки Настя активно допомагає з організацією репетицій, ініціює нові вистави.

3

Нині у театрі займаються студенти різних факультетів та інститутів університету. За роки діяльності театр поставив понад 20 вистав українських авторів. У театрі упродовж 8 років брало участь загалом понад 60 студентів. Нині тут займається 35 студенти та аспіранти нашого університету. У 2016-2017 н.р. в рамках соціального проекту, ми раз у місяць безкоштовно показуємо виставу для мешканців і гостей Києва.  Для учнівської молоді готуємо вистави, які вивчаються за шкільною програмою, а також ті, що знайомлять з історією та культурою українського народу. З цими виставами ми виступаємо в школах Києва, або запрошуємо учнів для перегляду до університету.

 

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТЕАТРУ

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Діяльність Студентський театр "Борисфен" Історія