Ви тут: Головна Інформація Розклад занять Графік атестаційного тижня

Графік атестаційного тижня

 IV атестаційний тиждень 2016-2017 н.р.

Історія(показати розклад)

     

 

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Історико-філософський факультет

 

Графік проведення заліків та екзаменів

наIІатестаційний тиждень

2016-2017 н.р.

 

ОКР «бакалавр»

Напрям підготовки 6.020302 «Історія»

(денна форма навчання) 

Дата

 

Вид контролю

Дисципліна

Викладач

Час

Ауд.

І курс

ІСб-1-16-4.0д

30.05.17

Залік

Фізичне виховання

старший викладач

Іванько В.В.,

ст. викладач Швець С.В.

11.50

 

01.06.17

Залік

Етнографія України

к.і.н. доцент Іванюк О.Л.

10-00

 

31.05.17

Консультація

Археологія і давня історія України

д.і.н., професор

Ричка В.М.

к.і.н. доцент Бонь О.І.

13-40

 

12.06.17

Екзамен

8-30

 

07.06.17

Консультація

Іноземна мова (англійська мова)

к.філол.н., доцент Солдатова Л.П.

8-30

 

15.06.17

Екзамен

8-30

 

06.06.17

Консультація

Історія стародавнього світу

к.пед.н., доцент Голованов С.О.,

д.і.н., професор Саган Г.В.

10-00

 

22.06.17

Екзамен

10-00

 

14.06.17

Консультація

Психологія

к.п.н., доцент

Коханова О.П.,

викладач Шпильова І.С.

13-40

 

19.06.17

Екзамен

13-40

 

І курс

ІСб-2-16-4.0д

30.05.17

Залік

Фізичне виховання

старший викладач Соляник Т.В.,

викладач Магера Т.Г.

11.50

 

01.06.17

Залік

Етнографія України

к.і.н. доцент Іванюк О.Л.

13-40

 

31.05.17

Консультація

Археологія і давня історія України

д.і.н., професор

Ричка В.М.

к.і.н. доцент Бонь О.І.

13-40

 

12.06.17

Екзамен

11-50

 

07.06.17

Консультація

Іноземна мова (англійська мова)

к.філол.н., доцент Солдатова Л.П.

10-00

 

15.06.17

Екзамен

11-50

 

06.06.17

Консультація

Історія стародавнього світу

к.пед.н., доцент Голованов С.О.,

д.і.н., професор Саган Г.В.

10-00

 

23.06.17

Екзамен

10-00

 

14.06.17

Консультація

Психологія

к.п.н., доцент

Коханова О.П.,

викладач Шпильова І.С.

13-40

 

20.06.17

Екзамен

13-40

 

ІІ курс

ІСб-1-15-4.0д

26.05.17

Залік

Джерелознавство

к.і.н., доцент

Іванюк О.Л.

11-50

 

26.05.17

Залік

Слов’янські народи в європейській історії

к.і.н., доцент

Гринь Д.К.

11-50

 

29.05.17

 

Консультація

Джерелознавство всесвітньої історії

к.і.н., доцент

Горпинченко І.В.,

д.і.н., професор Саган Г.В.

11-50

 

12.06.17

Екзамен

10-00

 

14.06.17

Консультація

Середньовічна і ранньомодерна історія країн Сходу

д.і.н., професор

Саган Г.В.,

д.і.н., професор

Срібняк І.В.

8-30

 

16.06.17

Екзамен

10-00

 

31.05.17

Консультація

Ранньомодерна історія України

д.і.н., професор

Щербак В.М.

13-40

 

19.06.17

Екзамен

10-00

 

ІІІ курс

ІСб-1-14-4.0д

05.05.17

Залік

Іноземна мова (поглиблене вивчення)

викладач

Федорчук І.В.

10-00

 

18.05.17

Залік

Методика викладання історії в школі

д.і.н., професор

Саган Г.В.

10-00

 

18.05.17

Залік

Основи музеєзнавства

к.і.н., доцент

Гуменюк О.А.

13-40

 

10.05.17

Консультація

Новітня історія країн Європи і Америки

к.і.н., доцент

Горпинченко І.В.,

д.і.н., професор

Саган Г.В.

15-20

 

22.05.17

Екзамен

10-00

 

19.05.17

Консультація

Нова історія країн Азії та Африки

д.і.н., професор

Саган Г.В.,

к.і.н., доцент

Горпинченко І.В.

10-00

 

25.05.17

Екзамен

10-00

 

ІV курс

ІСб-1-13-4.0д

16.05.17

Консультація

Історія української культури

к.і.н., доцент

Будзар М.М.,

к.і.н., доцент

Виноградов С.В.

10-00

 

26.05.17

Екзамен

8-30

 

18.05.17

Консультація

Методика викладання правознавства у школі

д.і.н., професор

Левітас Ф.Л.,

старший викладач Байталюк О.М.

10-00

 

22.05.17

Екзамен

10-00

 

18.05.17

Консультація

Новітня історія країн Європи і Америки

д.і.н., професор

Драч О.О.,

 д.і.н., професор

 Срібняк І.В.

13-40

 

29.05.17

Екзамен

10-00

 

18.05.17

Консультація

Новітня історія країн Азії та Африки

д.і.н., професор

Срібняк І.В.,

д.і.н., професор

Саган Г.В.

8-30

 

01.06.17

Екзамен

8-30

 

ІV курс

ІСб-2-13-4.0д

16.05.17

Консультація

Історія української культури

к.і.н., доцент

Будзар М.М., к.і.н., доцент

Виноградов С.В.

8-30

 

26.05.17

Екзамен

11-50

 

18.05.17

Консультація

Методика викладання правознавства у школі

д.і.н., професор

 Левітас Ф.Л.,

старший викладач Байталюк О.М.

10-00

 

22.05.17

Екзамен

13-40

 

18.05.17

Консультація

Новітня історія країн Європи і Америки

д.і.н., професор

Драч О.О.,

д.і.н., професор

Срібняк І.В.

13-40

 

29.05.17

Екзамен

11-50

 

18.05.17

Консультація

 

Новітня історія країн Азії та Африки

д.і.н., професор

Срібняк І.В.,

д.і.н., професор

Саган Г.В.

8-30

 

01.06.17

Екзамен

11-50

 

                       

ОКР «магістр»

Спеціальність 8.02030201 «Історія»

V курс

ІСм-1-16-2.0д

30.05.17

Залік

Науково дослідний семінар

Бондар О.Ю.

13-40

 

07.06.17

Консультація

Регіони світу: політичний та соціально-економічний вимір

д.і.н., професор

Надтока Г.М.,

д.і.н., професор

Саган Г.В.

16-50

 

23.06.17

Екзамен

15-20

 

01.06.17

Консультація

Історія модерного міста

д.і.н., професор

Щербак В.М.,

д.і.н., професор

Салата О.О.

18-20

 

19.06.17

Екзамен

15-20

 

07.06.17

Консультація

Теорія та методологія історичних досліджень

д.і.н., професор

Надтока Г.М.,

д.і.н., професор

Срібняк І.В.

15-20

 

21.06.17

Екзамен

15-20

 

VІ курс

ІСм-1-15-2.0д

11.05.17

Залік

Науково дослідний семінар

д.і.н., професор Михайловський В.М.

13-40

 

05.05.17

Консультація

Історична антропологія

д.і.н., професор

Марочка В.І.,

д.і.н., професор

Салата О.О.

18-20

 

12.05.17

Екзамен

15-20

 

Заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи  ______________ У.В.Лаврик

 

Скачати

Філософія(показати розклад)

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Історико-філософський факультет

 

Графік проведення  заліків та екзаменів

наIVатестаційний тиждень

2016-2017 н.р.

 

І курс

Спеціальність 033 «Філософія»

група Філосб-1-16-4.0д

(денна форма навчання)

 

Дата

 

Вид контролю

Дисципліна

Викладач

Час

Ауд.

І курс

ФІЛОСб-1-16-4.0д

 

25.05.17

 

Залік

Фізичне виховання

старший викладач

Швець С.В.,

викладач Магера Т.Г.

11.50

 

06.06.17

Консультація

Антична філософія

к.політ.н., доцент Супруненко А.П.,

д.філос.н., професор Горбань О.В.

13-40

 

13.06.17

Екзамен

10-00

 

09.06.17

Консультація

Історія української культури

д.філос.н., професор Ковальчук Н.Д.,

д.і.н., професор

Салата О.О.

13-40

 

16.06.17

Екзамен

10-00

 

12.06.17

Консультація

Іноземна мова (англійська мова)

викладач

Коромисел М.В.,

викладач Павленко Н.О.

15-00

 

14.06.17

Консультація

15.00

 

21.06.17

Екзамен

13-40

 

ІІ курс

Напрям підготовки 6.020301 Філософія

група ФІЛОСб-1-15-4.0д

(денна форма навчання)

06.06.17

Залік

Стратегії розвитку науки

к.філос.н., доцент

Брижнік В.М.

11-50

 

09.06.17

Залік

Філософія Нового часу XVI-XVIII ст.

к.філос.н., доцент

Брижнік В.М.

10-00

 

09.06.17

Залік

Давньогрецька мова

к.філол.н., викладач

Руда Н.В.

11-50

 

09.06.17

Залік

Латина

старший викладач

Санжарова Г.Ф.

15-20

 

10.06.17

Консультація

Соціальна філософія

к.філос.н., доцент

Брижнік В.М.,

к.філос.н., доцент

Мартич Р.В.

10-00

 

12.06.17

Екзамен

8-30

 

17.05.17

Консультація

Методологія гуманітарного знання

д.філос.н., професор

Тур М.Г.

8-30

 

15.06.17

Екзамен

8-30

 

17.05.17

Консультація

Філософія історії

д.філос.н., професор

Тур М.Г.

10-00

 

19.06.17

Екзамен

8-30

 

ІІІ курс

Напрям підготовки 6.020301 Філософія

група ФІЛОСб-1-14-4.0д

(денна форма навчання)

26.05.17

Залік

Іноземна мова (поглиблене вивчення)

викладач Федорчук І.В.

10-00

 

07.06.17

Залік

Християнство в Україні: історія і сучасність

старший викладач

Богород А.В.

10-00

 

15.06.17

Консультація

Теорія пізнання

к.філос.н., доцент

Брижнік В.М., 

д.філос.н., професор

 Шепетяк О.М.

8-30

 

19.06.17

Екзамен

8-30

 

15.06.17

Консультація

Німецька філософія Нового часу

 

д.філос.н., професор

Ломачинська І.М., к.філос.н., доцент

Брижнік В.М.

 

11-50

 

22.06.17

Екзамен

10-00

 

ІV курс

Напрям підготовки 6.020301 Філософія

група ФІЛОСб-1-13-4.0д

(денна форма навчання)

04.05.17

 

Залік

Етнологія релігії

д.філос.н., професор

Ломачинська І.М.

10-00

 

25.04.17

Консультація

Сучасна світова філософія

к.філос.н., доцент

Омельченко Ю.В.

11-50

 

13.05.17

Екзамен

8-30

 

06.05.17

Консультація

Філософська антропологія

к.філос.н., доцент

Брижнік В.М.,         к.філос.н., доцент

Мартич Р.В.

8-30

 

10.05.17

Екзамен

15-20

 

                           

V курс

Спеціальність 033 Філософія

ФІЛОСм-1-16-2.0д

(денна форма навчання)

08.06.17

Залік

Сакральне мистецтво

д.філос.н., професор

Ломачинська І.М.

16-50

 

06.06.17

Консультація

Філософія політики та права

к.політ.н., доцент

Супруненко А.П.,  д.філос.н., професор

Горбань О.В.

16-50

 

13.06.17

Екзамен

13-20

 

08.06.17

Консультація

Логіка та методологія наукового пізнання

д.філос.н., професор

Шепетяк О.М.,      к.філос.н., доцент

Брижнік В.М.

19-50

 

20.06.17

Екзамен

15-20

 

09.06.17

Консультація

 

Методика викладання філософських дисциплін у вищій школі

д.філос.н., професор

Ковальчук Н.Д.

15-20

 

16.06.17

Екзамен

15-20

 

Заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи  ______________ У.В.Лаврик

 Скачати

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Розклад занять Графік атестаційного тижня