Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Оголошуємо набір дітей до школи розвитку дитини "Сходинки успіху"

Оголошуємо набір дітей до школи розвитку дитини "Сходинки успіху"

Оголошуємо набір дітей

віком від 6 до 16 років до школи розвитку дитини

"Сходинки успіху",

яка працює при Університеті Грінченка

У нашій школі практикується тільки індивідуальних підхід до кожної дитини. Усі заняття побудовані на максимальному залученні дитини до творчої та інтелектуальної роботи, під час яких будуть формуватися життєві компетентності, самовпевненість, наполегливість, комунікативні та ораторські навички, основи танцювального та театрального мистецтва.

Учні школи будуть залучатися до гри у виставах театру «Борисфен», а також готуватимуть інші творчі роботи, які двічі на рік будуть демонструватися перед батьками (хореографічні постановки, міні вистави, декламування віршів і прози, виставка мистецьких робіт та інше).

Заняття: два рази на тиждень по 2 год.

Вчителі: викладачі університету, артисти театру "Борисфен", гостьові заняття відомих діячів культури України.

Предмети:

Культура мовлення

Історія успішних людей

Історія культури і традицій в Україні та світі

Філософія успіху

Критичне мислення

Акторська майстерність

Ораторське мистецтво

Хореографія

Навчання розпочнеться з 1 жовтня 2019 р.

Орієнтовна вартість: 700 грн. за місяць

Керівник школи: доктор історичних наук, професор Саган Галина Василівна.

Запис за телефоном:

Моб. тел. 067 404 70 18 (Галина Василівна)