Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Відкрита лекція професора епістемології та біоетики д-ра Омара Хасана Касуле

Відкрита лекція професора епістемології та біоетики д-ра Омара Хасана Касуле

25 жовтня 2019 року о 10-00 в ауд. 504

відбудеться відкрита лекція професора епістемології та біоетики

д-ра Омара Хасана Касуле

SOURCES OF KNOWLEDGE:
«AQL»  (РАЦІОНАЛЬНЕ/ЕМПІРИЧНЕ) та «NAQL»  (ОРИГІНАЛЬНЕ І ЗАПОЗИЧЕНЕ)

omar kasule

Доктор Омар Хасан Касуле закінчив Університет Макерере в Уганді, згодом здобув післядипломну підготовку в галузі охорони здоров'я, включаючи докторський ступінь з епідеміології з Гарвардського університету. Крім того, доктор Касуле отримав сертифікат з ісламознавствав Інституті Білала в Кампалі, Уганда. З 1987-1995 рр. працював у США, займаючись управлінням проектами розвитку, пов’язаними з освітою та охороною здоров'я в Північній Америці та Карибському басейні та клінічною епідеміологією, як консультант із забезпечення якості в кількох штатах США.

Пропрацювавши в США кілька років, д-р. Касуле прийняв посаду в новоствореному ісламському університеті в Малайзії, де з обіймав посади професора медицини, заступника декана з наукових досліджень та аспіранта, головного редактора міжнародного медичного журналу. З 2005 р. д-р. Касуле був на медичному факультеті Брунейського університету, де викладає курси студентів епідеміології, біостатистики та медичної етики. Він викладає курси післядипломної освіти про передові методи дослідження, обґрунтовану доказову політику та практику охорони здоров'я. В 2009 році доктора Касуле було запрошено на медичний факультет Medical City короля Фахда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

Професор Касуле був зовнішнім екзаменатором та консультантом у кількох університетах. Він є консультантом багатьох лікарень та факультетів медицини регіону Південно-Східної Азії з питань ісламської медицини та інтеграції ісламу в медичну практику та викладання. Його новаторська робота в Індонезії, Малайзія та Брунея перетворили медичну освіту у значну кількість медичних шкіл Південно-Східної Азії, і це призвело до того, що професор Касуле був часто запрошеним науковцем по всьому світу.

Проф. Касуле наголошує на необхідності інтегрування досягнень медицини, філософії, суспільних наук, етичних і релігійних цінностей в медичну програму.