Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Запрошуємо Вас відвідати лекції провідних науковців Національного інституту архітектури та містобудування у Варшаві

Київський університет імені Бориса Грінченка

Історико-філософський факультет

Шановні студенти та викладачі,

запрошуємо Вас відвідати лекції провідних науковців Національного інституту архітектури та містобудування у Варшаві, присвячених актуальним питанням урбанізації міського простору.

Лекція 1. «Генезис польського сучасного містобудування

Виставка шедеврів польської архітектури

(11 березня - 11.50).

Лекція 2. «Варшавський Метрополіс після 1960 року порівняно з іншими європейськими столицями - друга хвиля модернізму»

(25 березня - 11.50).

Лекція 3. «Нова парадигма сучасної польської архітектури - вибрані аспекти» (29 квітня - 11.50).

Відкриття Польського культурно-освітнього центру

Лекція 4. Архітектурно-просторові зміни у Варшаві під час війни та соціалістичного реалізму (1939-1945)

(13 травня - 11.50).

Лекція 5. Міська революція періоду трансформації після 1989 р. - вибрані аспекти (27 травня - 11.50).