Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Інформація про конференцію «Київ і кияни у соціокультурному просторі України: історія міського повсякдення»

Шановні колеги!

Організаційний комітет змушений ухвалити рішення про необхідність проведення конференції «Київ і кияни у соціокультурному просторі України: історія міського повсякдення» у дистанційному форматі через попереджувальні заходи, викликані пандемією COVID-19. Статті за темами доповідей на конференції будуть надруковані у часописі «Київські історичні студії», №2(11) 2020. Просимо Вас надсилати заявки на конференцію відповідно до реєстраційної форми, зазначеної в інформаційному листі конференції, та тексти статей на адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Сподіваємося на Ваше розуміння.
З повагою та сподіваннями на плідну співпрацю,
Організаційний комітет