Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Голосування за ПЕТИЦІЮ нашої випускниці(створення комфортних умов для наших дітей)

Голосування за ПЕТИЦІЮ нашої випускниці(створення комфортних умов для наших дітей)

Вже 20 років Народний колектив "Кераміка" разом створює шедеври української кераміки, підтримує культурну спадщину нашого народу.
Діти захищають честь Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району міста Києва у районних, міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Гуртківці нагороджені престижними номінаціями: "Лаурет премії Кабінету Міністрів України для обдарованої молоді", "Лауреати премії Київського міського голови в номінації творче досягнення", "Лауреат премії Чубинського", "Лауреати премії Нові імена україни Фонду культури" тощо. Колектив активно займається волонтерською діяльністю, допомагає суспільству та бійцям в зоні АТО.
Існує потреба в поліпшенні умов для здійснення діяльності колективу, а саме: замінити рукомийники та сантехніку, зокрема; покласти новий кахель в зоні для миття рук; збільшити теплозбереження - облаштувати приміщення металопластиковими вікнами та батареями.
Ми потребуємо допомоги у створенні комфортних умов для наших дітей. Модернізація лише одного приміщення будівлі - це інвестиція в культурну спадщину України!

 

Посилання на петицію:

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6894

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Голосування за ПЕТИЦІЮ нашої випускниці(створення комфортних умов для наших дітей)