Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Церемонія вшанування пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка

Церемонія вшанування пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка

04 травня 2018 року співробітники та студенти Університету вшанують пам'ять Бориса Дмитровича Грінченка - Видатного Українця, громадського діяча кінця XIX - початку XX ст., педагога, письменника, перекладача, літературознавця, вченого, мовознавця, етнографа, лексикографа та автора славнозвісного "Словаря української мови". Традиційно відбудеться покладання квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу та до родинного поховання Грінченків на Байковому кладовищі.

Дата: 04 травня 2018 року

Час:

09:00 - покладання квітів до пам'ятника Б.Д.Грінченку (вул.Бульварно-Кудрявська, 18/2)

10:30 - покладання квітів до родинного поховання Грінченків на Байковому Кладовищі