Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Порядок денний засідання Вченої ради Історико-філософського факультету 20.09.2018 р.

засідання Вченої ради

Історико-філософського факультету № 1

від 20 вересня 2018 р.

411 ауд. о 13.20

1. Звіт НДЛ археології Історико-філософського факультету про хід виконання планової теми: «Давняісторія України: суспільство та технології (за результатами археологічних досліджень» 2016-2018 рр.

(Доповідач – завідувач НДЛ археології, д.і.н. Відейко М.Ю.)

2. Про затвердження теми дисертаційного дослідження О.Зайцевої, аспірантки І року навчання наукової спеціальності 032 «Історія та археологія (Історія)» .

(Доповідач – завідувач НДЛ археології, д.і.н. Відейко М.Ю.)

3. Про призначення наукових керівників аспірантів першого року навчання.

(Доповідачі – завідувач кафедри історії України, проф. Салата О.О., завідувач кафедри всесвітньої історії, проф. Надтока Г.М., завідувач кафедри філософії, проф. Додонов Р.О. завідувач НДЛ археології, д.і.н. Відейко М.Ю.)

4. Затвердження Індивідуальних планів роботи аспірантів першого року навчання.

5. Затвердження навчальних програм з дисциплін для освітньо-наукового рівня "доктор філософії".

6. Затвердження оновлених програм кандидатських іспитів.

(Доповідачі – завідувач кафедри історії України, проф. Салата О.О., завідувач кафедри всесвітньої історії, проф. Надтока Г.М., завідувач кафедри філософії, проф. Додонов Р.О. завідувач НДЛ археології, д.і.н. Відейко  М.Ю.)

7. Ціннісні орієнтації першокурсників в Київському університеті імені Бориса Грінченка

(Доповідач – декан Історико-філософського факультету, проф. О.С. Александрова)

8. Про затвердження членів редколегії журналу «Схід» та чергового випуску журналу – № 4 (156), липень-серпень 2018, «Історичні науки».

(Доповідачі декан Історико-філософського факультету, проф.  Александрова О.С., завідувач кафедри історії України, проф. Салата О.О., завідувач кафедри філософії, проф. Додонов Р.О.)

9. Про використання ЕНК дисциплін, що викладаються кафедрами факультету, у навчальному процесі.

10.   Різне