Ви тут: Головна Інформація Студентам Оголошення Стажування для студентів-магістрів та аспірантів

Стажування для студентів-магістрів та аспірантів

Iнформація про стажування

Міжнародний фонд «Відродження» запрошує студентів взяти участь у конкурсі стажування в аналітичних центрах.

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних  досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи в аналітичних центрах; популяризацію практики стажувань студентів  на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 23 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів — грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Інтернам буде оплачуватися стипендія у розмірі 4 100 грн. (включно із податками).

Тривалість стажування: 16 січня 2019 року – 16 липня 2019 року.

Дедлайн конкурсу: до 22 листопада 2018 р.

Додаткова інформація та Реєстрація за посиланням