Ви тут: Головна Оголошення

Оголошення

День відкритих дверей

 

28 березня 2017 р. 13:00 на Історико-філософському факультеті Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться День відкритих дверей для майбутніх студентів. Учні зустрінуться і поспілкуються з деканом та викладачами, які проінформують про основні напрямки навчальної та наукової діяльності. Крім того, буде проведена ознайомча екскурсія по факультету та університету в цілому. Зокрема, учні відвідають кафедру історії України, Всесвітньої історії та філософії, бібліотеку, А-студію, басейн, тренажерний зал та ін. Також, на зустрічі буде репрезентовано діяльність Наукового товариства та Ради студентського самоврядування.

 

Курси англійської мови (інтенсив)

      У квітні 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочинають роботу Курси англійської мови (інтенсив) для студентів усіх немовних спеціальностей, які планують цього року складати вступний іспит з англійської мови в магістратуру.

Програма підготовки до складання вступного іспиту з англійської мови передбачає:

  • діагностика рівня володіння навчальним матеріалом, виявлення прогалин в знаннях;
  • повторення мовного матеріалу за програмою бакалаврату;
  • активізація граматичних і лексичних навичок;
  • ознайомлення з типовими тестовими завданнями;
  • мовні тренування та практика в тестуванні;
  • рекомендації до самостійної підготовки та складання іспиту.

Курс розрахований на 10 занять тривалістю 2 академічні години (1 пара), які відбудуться в невеликих групах в квітні, травні і червні.

Вартість усього курсу складає 750 грн. Реєстрація триває до 06 квітня 2017р.

Для реєстрації заповніть форму: https://docs.google.com/a/kubg.edu.ua/forms/d/1FRoytP-3PrtMotx6-0eMgSJ8G7y3OrcNcj0PypJbONw/edit

Заняття проводяться викладачами кафедри англійської мови на факультеті права та міжнародних відносин. Початок занять 10 квітня 2017 р.

За інформацією звертатися на кафедру англійської мови 
(ауд. 605, навчальний корпус по вул. Тимошенка 13 б)

або за телефонами:

097 836 09 54 Тугай Олександра Миколаївна
096 290 20 20 Ольшанський Дмитро Валентинович

Форма для реестрації: https://docs.google.com/a/kubg.edu.ua/forms/d/1FRoytP-3PrtMotx6-0eMgSJ8G7y3OrcNcj0PypJbONw/edit

Всеукраїнська премія «Інновація в освіті»

 

Всеукраїнська Премія «Інновація в освіті» присвоюється фізичним та юридичним особам за реалізацію інноваційних освітніх проектів, розроблення і впровадження інноваційних методик та інструментів у сфері освіти, популяризацію освіти в Україні та за її межами.

Участь у заході на здобуття Всеукраїнської Премії є безкоштовною.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у голосуванні, що доступне за посиланням:

http://aide.org.ua

 

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

З 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Талліні (Естонська республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля», який організовує Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».

Метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн.  У Фестивалі братимуть участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України, Естонії та інших країн.

Номінації фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), циркове мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій «Молодь обирає здоров’я»

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 0445010115, 0674077798, 0965961412, 0932146417, 0504474968

Додаткова інформація (посилання на файли PDF):

В Інституті журналістики оголошується набір на курси "Спічрайтер-копірайтер"

Посилання на Інститут журналістики                                              Форма для реєстрації тут

spi4

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Оголошення