Делегація з Ціньхайської академії соціальних наук
Клуб історичної реконструкції "Спадщина"
VІ Всеукраїнський студентський турнір з історії
Профорієнтаційна зустріч з київськими школярами
Відбувся Загальноуніверситетський науковий колоквіум«Феномен міста: національна ідентичність у мультикультурному просторі сучасного міста»
Відвідання Музею "Меморіал жертв голодомору"
Круглий стіл «Українська революція в особах»

Оголошення для співробітників щодо оформлення листків тимчасової непрацездатності (лікарняних)

Шановні колеги!
Звертаємо Вашу увагу, що під час оформлення листків тимчасової непрацездатності (лікарняних) у графі "місце роботи" необхідно зазначати назву університету та його юридичну адресу -  Київський університет імені Бориса Грінченка,  м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2.
У разі зазначення в графі "місце роботи" назви інституту (факультету, коледжу) та його адреси, листки тимчасової непрацездатності (лікарняні) будуть прийматися для оплати лише після  внесення відповідних змін.