Наукова конференція "Київські філософські студії - 2018"
VІII ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КИЇВ І КИЯНИ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ ІСТОРИКО-УРБАНІСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
Делегація з Ціньхайської академії соціальних наук
Клуб історичної реконструкції "Спадщина"
VІ Всеукраїнський студентський турнір з історії
Профорієнтаційна зустріч з київськими школярами
Відбувся Загальноуніверситетський науковий колоквіум«Феномен міста: національна ідентичність у мультикультурному просторі сучасного міста»
Відвідання Музею "Меморіал жертв голодомору"
Круглий стіл «Українська революція в особах»

Матеріальна допомога

Студент 6 курсу групи ІСм-1-15-2.0д Шиманський Євген Юрійович потребує матеріальної допомоги для продовження лікування гемодіалізом, оскільки спостерігаєтья у нефролога з діагнозом ЧЗН (5 ст.), гломерулонефрит симтоматична гіпертензія, нефрогенна анемія, ХНН термінальна стадія пролонгована гемодіалізом. вартість однієї процедури гемодіаліза складає 2600 грн. Місячна вартість лікування гемодіалізом складає - 20800 грн.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви надасте фінансову допомгу в лікуванні хворого Шиманського Євгена Юрійовича.

Кошти можна перевести на особистий картковий рахунок хворого:

ПРИВАТБАНК 4149497840150025 Шиманський Євген Юрійович тел. +380931175039

Для організації збору коштів звертатися до:

Голова студради факультету П’янкова Єлизавета +380687026900

Заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Мохнатюк Ігор Олексійович +380444852071