Ви тут: Головна Оголошення Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

З 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Талліні (Естонська республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля», який організовує Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».

Метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн.  У Фестивалі братимуть участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України, Естонії та інших країн.

Номінації фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), циркове мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій «Молодь обирає здоров’я»

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 0445010115, 0674077798, 0965961412, 0932146417, 0504474968

Додаткова інформація (посилання на файли PDF):