Останні новини

Наукова конференція "Київські філософські студії - 2018"
VІII ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КИЇВ І КИЯНИ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ: ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ ІСТОРИКО-УРБАНІСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
Делегація з Ціньхайської академії соціальних наук
Клуб історичної реконструкції "Спадщина"
VІ Всеукраїнський студентський турнір з історії
Профорієнтаційна зустріч з київськими школярами
Відбувся Загальноуніверситетський науковий колоквіум«Феномен міста: національна ідентичність у мультикультурному просторі сучасного міста»
Відвідання Музею "Меморіал жертв голодомору"
Круглий стіл «Українська революція в особах»

Допомога Дем'яненко Світлані Іванівні

 

 У Нашому прославленому трудовому колективі понад десять років працює заступником директора по навчальній частині в Університетському Коледжі Університету імені Бориса Грінченка – Дем'яненко Світлана Іванівна, 51рік. Педагог вищої категорії з більше, як тридцятирічним педагогічним стажем, Відмінник Освіти України повсякденно віддавала себе спільній справі на трудовій ниві учбового закладу. Та важкі хвороби – гостра лійкемія та ендометрія по жіночій частині вибили Світлану Іванівну з трудової колії. Але це не вирок і навіть така хвороба піддається лікуванню.

 Для того щоб провести необхідне лікування, Світлана Іванівна потребує моральної, донорської, а саме головне фінансової підтримки. За попередніми даними весь комплекс лікування, який може повернути Світлану Іванівну в трудовий колектив, коштуватиме понад сто тисяч гривень. Я? Швець Ігор Васильович (пенсіонер), чоловік Дем’яненко Світлани Іванівни, звертаюся до Вас з величезним проханням допомогти їй морально, донорськи (R II+) тому, що на педагогічній ниві у нас не можливо заробити такі кошти. Рахунок для перерахування коштів для допомоги на лікування Світлани Іванівни, яка лікується на стаціонарі в гематологічному відділені девятої Київської лікарні.

Приватбанк: 5168 7573 1640 3973Дем'яненко Світлана Іванівна

 

З повагою та попередньою вдячністю, чоловік Дем'яненко С.І. - Швець Ігор Васильович, т. 0989077857.

 

SAM 2121 1300x731 1511002552085