Засідання гуртка

Засідання гуртка 25 жовтня 2017 року

25 жовтня 2017 р. на Історико-філософському факультеті відбулося засідання студентського наукового гуртка «КЛЮЧ ДО ІСТИНИ». Присутні члени гуртка обговорили та затвердили план роботи гуртка на 2017-2018 навч.рік, переобрали старосту та секретаря гуртка. Старостою гуртка обрано студента 2-го курсу спец. «Філософія» Кулебякіна Георгія, заступником – Деріда Костянтина, секретарем – студент 1-го курсу Цапенка Дмитра. На засіданні були обговорені організаційні питання конкурсу ораторського мистецтва «Лідер як оратор».

Засідання гуртка 18 травня 2017 року

18 травня 2017 року відбулося засідання філософського гуртка «Ключ до істини». З доповідями виступили студенти спеціальності «Філософія» Кулебякін Георгій -доповідь на тему «Критичне мислення як протидія маніпуляціям свідомістю» та Дерід Костянтин – доповідь  на тему «Роль софізмів та парадоксів у формуванні критичного мислення». В обговоренні доповідей та дискусії, що виникла в процесі, активну участь взяли присутні на засіданні члени гуртка, зокрема Максим Базилевський, Анастасія Сарапіна, Марія Малицька та запрошені на засідання студенти Інституту журналістики.

Засідання гуртка 3 березня 2017 року

3 березня 2017 року відбулося чергове засідання філософського гуртка «Ключ до істини». З доповіддю на тему «Вплив художньої літератури на формування світогляду»  виступила студентка 1 курсу спеціальності «Філософія» Олександра Окунєва. У своїй доповіді вона підкреслила особливу роль  художнього образу як засобу впливу на емоційний стан людини та чинника формування її переконань, розкрила значення  художнього тексту зокрема і художньої  літературі в цілому у становленні світогляду людини,і перш за все, молоді. Доповідь викликала жваве обговорення проблеми, у якому взяли активну участь всі присутні, зокрема Христина Чвирова, Денис Версетілов, Артем Колесник, Максим Базилевський та інші. На засіданні гуртка були присутні також студенти-історики, що теж активно долучалися до обговорення даної проблеми. З добіркою нових віршів учасників засідання познайомив Ігор Ростівський.