Засідання гуртка

Засідання 18 травня 2017 року

18 травня 2017 року відбулося засідання філософського гуртка «Ключ до істини». З доповідями виступили студенти спеціальності «Філософія» Кулебякін Георгій -доповідь на тему «Критичне мислення як протидія маніпуляціям свідомістю» та Дерід Костянтин – доповідь  на тему «Роль софізмів та парадоксів у формуванні критичного мислення». В обговоренні доповідей та дискусії, що виникла в процесі, активну участь взяли присутні на засіданні члени гуртка, зокрема Максим Базилевський, Анастасія Сарапіна, Марія Малицька та запрошені на засідання студенти Інституту журналістики.

Засідання 3 березня 2017 року

3 березня 2017 року відбулося чергове засідання філософського гуртка «Ключ до істини». З доповіддю на тему «Вплив художньої літератури на формування світогляду»  виступила студентка 1 курсу спеціальності «Філософія» Олександра Окунєва. У своїй доповіді вона підкреслила особливу роль  художнього образу як засобу впливу на емоційний стан людини та чинника формування її переконань, розкрила значення  художнього тексту зокрема і художньої  літературі в цілому у становленні світогляду людини,і перш за все, молоді. Доповідь викликала жваве обговорення проблеми, у якому взяли активну участь всі присутні, зокрема Христина Чвирова, Денис Версетілов, Артем Колесник, Максим Базилевський та інші. На засіданні гуртка були присутні також студенти-історики, що теж активно долучалися до обговорення даної проблеми. З добіркою нових віршів учасників засідання познайомив Ігор Ростівський.