Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри, НДЛ Кафедра історії України Анонси ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції

«КИЇВ І КИЯНИ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ:

ПІДСУМКИ І ПЕРСПЕКТИВИ ІСТОРИКО-УРБАНІСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»,

яка відбудеться 23 травня 2018 р.

Напрями роботи конференції:

• Теоретико-методологічні проблеми історичної урбаністики.
  • Національні спільноти Києва в історико-культурній біографії міста.
  • Київ та українська діаспора.
  • Київська міська громада як дослідницький об’єкт.
  • Міські історико-антропологічні студії.
  • Київські містобудівельні традиції.
  • Осягнення міста через художні образи.

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка,

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б.

Проїзд: станція метро «Мінська».

Порядок роботи конференції:

Реєстрація учасників: 09.00–10.00

Пленарне засідання: 10.00–13.00

Обідня перерва: 13.00–14.00

Секційні засідання: 14.00–17.00

Робоча мова конференції: українська.

Учасники конференції можуть публікувати свої статті у науковому журналі Київського університету імені Бориса Грінченка «Київські історичні студії», включеного до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Для участі у конференції

просимо до 10 травня 2018 р. заповнити реєстраційну форму учасника конференції

та на електронну адресу оргкомітету kiu.iff@kubg.edu.ua надіслати:

1. Відскановану електронну копію квитанції про оплату оргвнеску.
  2. Електронний варіант статті.
  3. Відскановану електронну копію квитанції про оплату друку статті.

Усі учасники конференції сплачують оргвнесок – 160 грн. (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічну підтримку заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченкакод ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУДКУ в м.Києві, код банку 820019 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

ПРИМІТКА.Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Вартість друку статті у науковому журналі «Київські історичні студії» – 40 грн. за одну сторінку формату А-4. Кошти за друк статті слід сплачувати після отримання позитивного рішення редколегії про її включення до наукового журналу на рахунок, який буде надіслано додатково.

ПРИМІТКА. Доктори наук вартість друку одноосібної статті не сплачують.

Вимоги до оформлення статті

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають вище зазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

КОНТАКТИ

Адреса: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, кафедра історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, каб.415-А.

Координатори конференції:

Будзар Марина Михайлівна – доцент кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук.

Ковальов Євген Аркадійович– доцент кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук.

Тел.: (044) 485-20-69

E-mail:kiu.iff@kubg.edu.ua