Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри, НДЛ Кафедра історії України Матеріали студентських конференцій

МАТЕРІАЛИ СТУДЕНТСЬКИХ КОНФЕРЕНЦІЙ

Матеріали VІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: ТИСЯЧОЛІТНІЙ ДОСВІД УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ» 2019 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

Матеріали VII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Українська минувшина: джерела, постаті, явища», 30 травня 2018 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

«Матеріали VІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Українська минувшина: джерела, постаті, явища», 20 квітня 2017 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

Матеріали Всеукраїнської молодіжної наукової конференції "Тенденції і перспективи розвитку історичної освіти та філософії в умовах глобалізації"