Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра історії України Наукова робота Аспірантура

Аспірантура

При кафедрі історії України діє аспірантура, яка призначена для підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації із спеціальності 07.00.01 – історія України. Роботою аспірантів керують співробітники кафедри, що мають великий досвід науково-дослідної та викладацької діяльності: д.і.н. Салата О.О., д.і.н. В.О. Щербак, д.і.н. В.М. Михайловський, д.і.н. М.М. Ігнатенко, к.і.н. О.О. Тарасенко, к.і.н. С.В. Виноградов, к.і.н. О.І. Бонь.

Аспіранти зобов’язані двічі впродовж року (у травні та жовтні) звітувати на засіданнях кафедри про підготовку дисертаційних досліджень.

В останню середу кожного місяця проводиться «День аспіранта», під час якого молоді науковці мають можливість одержати фахові консультації у провідних науково-педагогічних працівників кафедри.

Програма вступного іспиту до аспірантури із спеціальності 07.00.01 історія України

Програма кандидатського іспиту до аспірантури із спеціальності 07.00.01 історія України

Типова програма кандидатського іспиту із спеціальності 07.00.01 історія України