Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри, НДЛ Кафедра історії України Події Вийшла друком колективна наукова монографія «Цивілізаційні дискурси світової та української історіографії»

У пропонованій колективній монографії українські та зарубіжні вчені намагаються дати відповіді на питання дослідження історії через застосування формаційного та цивілізаційного підходів, дотримуючись основних принципів об’єктивності й історизму. Монографія стала результатом наукової конференції «Цивілізаційні дискурси світової та української історіографії: минуле, сучасне, майбуття», проведеної спільно з Інститутом історії України НАН України та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини у вересні 2016 р.

Монографія видана за науковою концепцією та редакцією доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії України Салати Оксани Олексіївни.

моно-світова-та-укр історіографія3