Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри, НДЛ Кафедра історії України Про кафедру

головна 3

головна 4

Міжнародна діяльність

Університет Сетон Хол, Нью Джерсі (США)

Підписаний Договір про міжнародне співробітництво у галузі освіти, науки та культури, 13 квітня 2016 р. Строк дії Договору не обмежений.

Напрямки співпраці: проведення тематичних міжнародних телемостів, проведення спільного науково-дослідного проекту «Дослідження історії української діаспори США

на прикладі штату Нью Джерсі за допомогою цифрових технологій», Створення довідкового видання про українську діаспору штату Нью Джерсі, США.

(відповідальна Тарасенко О.О.)

Seton Hall University

Ягеллонський університет у Кракові (Польща)

Підписана угода про співпрацю у 2014-2018 рр.

Напрямки співпраці: спільні наукові конференції, апробація наукових досягнень студентів та викладачів, стажування викладачів.

(відповідальний Михайловський В.М.)

Краківський університет

Карлів університет у Празі (Чехія)

Робота над підписанням угоди

Напрямки співпраці: участь у конференціях, спільний проект щодо української діаспори в Чехії.

(відповідальна Салата О.О.)

Карловий університет

Українсько-чеське культурно-освітнє товариство «Вишеград»

Робота над підписанням угоди

Напрямки співпраці: розробка спільних проектів у контексті дослідження чеської та української культури.

(відповідальна Дмитрук С.А.)

Ukra 1500x1007

Асоціація “Польща — Схід”

Підписана угода про співпрацю у 2017-2021 рр.

Напрямки співпраці: спільні наукові конференції, дослідницькі проекти, спільні публікації, спільне українсько-польське видання; участь у Міжнародному археологічному таборі та у розкопках у Великопольському воєводстві спільно з Музеєм м. Конін.

(відповідальний Бонь О.І.)

25-LAT-LOGO-SWPW-BIAŁE-TŁO