Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра всесвітньої історії Друковані праці Голованов Сергій Олександрович. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів історичних спеціальностей “Історія стародавнього світу»

Вихід у світ нового навчального посібника для студентів вищих навчальних закладів історичних спеціальностей “Історія стародавнього світу»

Автор: Голованов Сергій Олександрович, доцент кафедри всесвітньої історії Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

Навчальний посібник «Історія стародавнього світу» є першим томом багатотомного видання серії «Всесвітня історія».

Посібник містить інформацію з аналізу джерельної бази історії країн стародавнього світу, а також список навчальної та дослідницької літератури. Особлива увага звертається на основні закономірності історичного процесу, які відбулися у певний історичний період.

Праця стане в пригоді студентам історичних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантам, викладачам та всім, хто цікавиться історією стародавнього світу.

avtor     posibnyk