Ви тут: Головна Про Факультет Команда Лаврик Уляна Валеріївна

Про Факультет

Контактна інформація

485 20 71
u.lavryk@kubg.edu.ua
вул. Тимошенка 13-Б, м. Київ

Лаврик Уляна Валеріївна

Заступник з науково-методичної та навчальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат економічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

  1999р. –2003 р.Приазовський Державний Технічний Університет, кафедра «Економіка підприємства», спеціальність «Економіка підприємства», ступінь бакалавра економіки підприємства (диплом з відзнакою).
2003 р. – 2004 р.Приазовський Державний Технічний Університет, кафедра «Економіка підприємства», спеціальність «Економіка підприємства», ступінь спеціаліста з економіки підприємства (диплом з відзнакою).
  2004 р. – 2007 р.Навчання в аспірантурі Донецького національного технічного університету з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.06 - «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища».
  2010Захист кандидатської дисертації на тему «Розвиток системи управління земельними ресурсами». Присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук.
  Курси/тренінгиУ рамках підвищення кваліфікації професійної діяльності:

- Професійної української та англійської мови,

- Дизайн навчального процесу.

  2008 р. –  2015 р.ДВНЗ « Донецький національний технічний університет» - Доцент кафедри «Економіка підприємства»

Професійний і науковий інтерес

Дослідження в галузі економіки нерухомості, питання теорії і практики оцінки майна і майнових прав, теоретико-методичні аспекти дослідження земельних відносин в ринковій економіці, вартісний підхід до управління підприємством, механізми забезпечення економічної безпеки підприємства і його збалансованого розвитку. Маю більше 30 науково-методичних праць, серед яких: Механізми забезпечення розвитку підприємств: еколого-економічний аспект; Формування комплексного підходу до оцінки збалансованості розвитку підприємства; Сучасні підходи до управління витратами промислових підприємств; Методичний підхід до комплексної оцінки стійкого розвитку підприємств; Механізм страхового захисту якісного стану земельних ділянок.

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Команда Лаврик Уляна Валеріївна