Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

VI Всеукраїнський студентський турнір з історії

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 7-9 листопада 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться VВсеукраїнський студентський турнір з історії (далі – Турнір).

Турнір проводиться з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів студентства. Для підготовки до Турніру учасникам пропонуються завдання, що додаються.

Детальну інформацію щодо участі у Турнірі можна отримати: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , контактна особа – Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри Історії України Київського університету імені Бориса Грінченка, телефон: (050) 334-73-20.

ЗАВДАННЯ VІ Всеукраїнського студентського турніру з історії

До уваги науковців!

Шановні науковці!

Запрошуємо вас до участі у написанні колективної монографії "Ярослав Мудрий та його епоха: нове бачення"