Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

VI Всеукраїнський студентський турнір з історії

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 7-9 листопада 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться VВсеукраїнський студентський турнір з історії (далі – Турнір).

Турнір проводиться з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів студентства. Для підготовки до Турніру учасникам пропонуються завдання, що додаються.

Детальну інформацію щодо участі у Турнірі можна отримати: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , контактна особа – Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри Історії України Київського університету імені Бориса Грінченка, телефон: (050) 334-73-20.

ЗАВДАННЯ VІ Всеукраїнського студентського турніру з історії

Регламент проведення турніру з історії

І Київській міський шкільний турнір з історії (1-2 листопада)

І Київській міський шкільний турнір з історії

Запрошуємо учнів середніх навчальних закладів міста Києва взяти участь у I Київському (міському) шкільному турнірі з історії, який відбудеться 01-02 листопада 2017 року на базі Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка

Контактна особа
Салата Оксана Олексіївна
тел.: 38093270870

Положення про турнір

Завдання

ІІ Всеукраїнськоий науковий колоквіум «ФЕНОМЕН МІСТА: НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ СУЧАСНОГО МІСТА»

Запрошуємо Вас взяти участь

У ІІ Всеукраїнському науковому колоквіумі

«ФЕНОМЕН МІСТА: НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ СУЧАСНОГО МІСТА»,

який відбудеться 24жовтня 2017 року

Питання до обговорення:

• Міська культура як середовище розвитку етнокультурних процесів.
  • Специфіка формування субкультур у мультикультурному місті.
  • Етнічність як фактор ідентичності в контексті її впливу на мультикультурний простір мегаполісу.
  • Особливості національної ідентичності як детермінанти розвитку мультикультурного міста.
  • Форми національної ідентичності в сучасній урбаністичній культурі.

Інформаційний лист

Всеукраїнський творчий конкурс для молоді «Творчість – основа розвитку духовного потенціалу людини»

Запрошуємо до Всеукраїнського творчого конкурсу для молоді «Творчість – основа розвитку  духовного потенціалу людини» (далі – Конкурс), який відбудеться з 01 листопада 2017 року по 20 квітня 2018 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Конкурс  проводиться з метою залучення учнівської та студентської молоді до активної науково-дослідної та пошукової діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань. Регламент проведення Всеукраїнського творчого конкурсу для молоді «Творчість – основа розвитку духовного потенціалу людини» додається.

Детальну   інформацію   щодо  участі  у   Конкурсі   можна   отримати:

e-mail: oks.salata@gmail.com, контактна особа – Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри Історії України Київського університету імені Бориса Грінченка, телефон: (050) 334-73-20.

Регламент конкурсу

Реєстраційна картка

Фестиваль живої історії "Шляховий камінь"

afisha