Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Міжнародна наукова конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених «УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ ТА ДОБРОСУСІДСТВА»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

НІЖИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Вельмишановні студенти, аспіранти, колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції для студентів, аспірантів та молодих вчених

«УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ ТА ДОБРОСУСІДСТВА»,

яка відбудеться

22-23 листопада2019року в м. Києві

Проблеми для обговорення:

1. Європейські цінності. Досвід добросусідства.

2. Становлення та розвиток полікультурного суспільства в Україні та Польщі.

Інформаційний лист