Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Про Факультет Події Всеукраїнська молодіжна наукова конференція «ТЕНДЕНЦІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІСТОРИЧНОЇ НАУКИ ТА ФІЛОСОФІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

10 березня 2017 р.за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка відбуласяВсеукраїнська молодіжна наукова конференція «Тенденції і перспективи розвитку історичної науки та філософії в умовах глобалізації».

У заході взяли участь представники з різних міст України: Бердянська, Кам’янец-Подільського, Києва, Переяслав-Хмельницька, Тернополя, Чернігова та ін.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися:Александрова Олена Станіславівна,декан Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор;Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор.

Робота конференції пройшла у форматі шести сесій: «Роль національного та етнічного чинників у суспільно-політичних процесах ХХ–ХХІ ст.», «Актуальні проблеми військової історії», «Сучасні дослідження з історії домодерного та модерного періодів», «Тенденції розвитку міжнародних відносин ХХ – ХХІ століть», «Дослідження проблем соціальної філософії», «Актуальні розвідки сучасного релігієзнавства, історії та теорії культури».

Студенти та молоді вчені активно дискутували, обговорюючи проблеми сучасної історичної науки та філософії. Дякуємо учасникам конференції за конструктивний науковий діалог.