Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Презентація монографії доктора історичних наук, професора Срібняка Ігоря Володимировича «Енциклопедія полону: українська Tuchola»

DSC 0275 11767

16 березня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться презентація  монографії «Енциклопедія полону: українська Tuchola» доктора історичних наук, професора Срібняка Ігоря Володимировича
       Пропонована читачеві праця є спробою комплексно відтворити історію функціонування громади полонених старшин-українців Української Галицької Армії в таборі Тухоля (Польща) у другій половині 1920-1922 рр. У дослідженні проаналізовано основні прояви життєдіяльності полонених старшин, їх моральний стан, умови перебування, режим утримання, основні напрями культурно-освітньої та національно-організаційної роботи. Дана характеристика діяльності українських таборових організацій та гуртків, заснованих полоненими, що уможливило здійснити цілісну реконструкцію таборового повсякдення вояцтва УГА.
      Монографія буде цікава історикам, політологам, соціологам, психологам, військовим, всім хто цікавиться польсько-українськими взаєминами.