Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси IV НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АРХЕОЛОГІЯ КИЇВЩИНИ»

IV НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АРХЕОЛОГІЯ КИЇВЩИНИ»

КЗ КОР КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АРХЕОЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ, НДЛ археології

20-21 квітня 2017 року

Проводять

IV НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ «АРХЕОЛОГІЯ КИЇВЩИНИ»

Наукова конференція присвячена питанням археологічних досліджень на Київщині (сучасні дослідження, історія досліджень, персоналії), знахідкам, музейним колекціям, діяльності музеїв та заповідників, перспективам археологічних досліджень та популяризації знань про археологію та історію.

Конференція відбудеться у Києві 21-22.04.2017 р. у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка

(вул. Маршала Тимошенка,13 6)

Просимо надсилати тези доповідей (до 5000 знаків +1-2 ілюстрації формат .jpg) до 5.04.2017 року за адресами:

muztrypil@gmail.com

my.videiko@kubg.edu.ua