Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси VІI Всеукраїнська науково-практична конференція «КИЇВ І КИЯНИ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ МІСЬКИХ СПІЛЬНОТ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у VІI Всеукраїнській науково-практичній конференції

«КИЇВ І КИЯНИ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ:

ІСТОРІЯ МІСЬКИХ СПІЛЬНОТ»,

що відбудеться 24 травня 2017 року

Напрями роботи конференції:

▪        Соціокультурні розвідки в історичній урбаністиці: теоретико-методологічна проблематика, історіографія і джерельна база. Перспективи застосування просопографічного методу для дослідження міських    спільнот.

▪        Колективні ідентичності у соціокультурному контексті міста.

▪        Взаємини міських і сільських спільнот: місто та його аграрна периферія. Урбанізм як складник модернізації.

▪        Соціальна топографія міста.

▪        Участь міських спільнот у революційних соціальних зрушеннях у модерній історії України (ХХ – початок ХХІ ст.).

▪        Роль міських спільнот у культурних процесах. Етос київської інтелігенції. Місто та Університет: академічна корпоративна культура в урбаністичному соціумі.

▪        Міські спільноти у художньо-літературному дискурсі.

▪        Синтез архітектурного і соціального середовищ у просторі та часі.

▪        Міські спільноти в історичній пам’яті, політиці пам’яті і коммеморативних практиках.

Інформаційний лист