Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Стажування у Німецькому Бундестазі

Стажування у Німецькому Бундестазі

Німецький Бундестаґ спільно з Берлінським Вільним університетом, Берлінським університетом ім. Гумбольдта та Берлінським технічним університетом в рамках «Міжнародної парламентської стипендії» щороку надає 120 стипендій випускникам вищих навчальних закладів, які цікавляться політикою. Учасники отримують щомісячну стипендію розміром 500 євро.  Дедлайн - 30 червня 2017 р.

Учасники отримують щомісячну стипендію розміром 500 євро.Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори. Учасникам надається безкоштовне помешкання в Берліні на весь період стажування та відшкодовуються транспортні витрати на прибуття та відбуття з Берліна.

Відбір учасників

Відбір учасників відбувається у два етапи. Попередній відбір здійснює Посольство Німеччини в Україні. Найбільш кваліфіковані кандидати запрошуються на особисту співбесіду, яка відбуватиметься восени/взимку 2017 року у Посольстві в Києві. Відбіркова комісія Німецького Бундестаґу приймає остаточне рішення щодо учасників програми, керуючись рівнем, фаховою підготовкою та компетентністю кандидатів у соціальній та міжкультурній сфері.

Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2018 року.

Передумови подачі документів на стипендію для пошукачів з України:

українське громадянство;диплом про вищу освіту (здобутий ступінь бакалавра, магістра, спеціаліста або науковий ступінь) з будь-якої спеціальності;велика зацікавленість політичними та суспільними процесами, а також історією Німеччини;громадсько-політична активність;дата народження після 1.3.1988.

Перелік документів для пошукачів з України:

Подання має містити такі документи: (Ви можете перевірити, чи є комплект Ваших документів повним, за посиланням.

формуляр-заявка посилання.детальний мотиваційний лист (не більше двох сторінок);диплом про вищу освіту (оригінал або нотаріально посвідчена копія німецькою або англійською мовою, відскановані). Підтвердження диплому про вищу освіту можна у виняткому випадку надіслати до 31 грудня 2017. В такому разі оригінал диплому або нотаріально посвідчену копію німецькою або англійською мовою необхідно буде взяти з собою на співбесіду;дуже добрий рівень володіння німецькою мовою можна підтвердити за допомогою:

- офіційного мовного сертифікату: посилання.

- Вам немає необхідності надавати підтвердження про дуже добрий рівень володіння іноземною мовою, якщо це чітко випливає з Вашої біографії (наприклад, Ви отримали атестат зрілості в ЄС чи Німеччині, закінчили ВНЗ за фахом «Германістика» або працюєте вчителем/викладачем іноземної мови);

два рекомендаційних листи німецькою або англійською мовою (терміном давності не більше одного року), один з яких надається викладачем ВНЗ або роботодавцем. Рекомендаційні листи мають бути написані на офіційному бланку організації, що їх видає, та давати оцінку Вашої фахової кваліфікації як пошукача стипендії Німецького Бундестаґу;фотографія пошукача (у форматі JPEG або в іншому графічному форматі);копія закордонного паспорту або копія ID-картки.

Прохання надіслати повний пакет документів у форматі PDF або ZIP, зазначивши у назві файлу своє прізвище та ім'я (наприклад, Muster_Max.pdf), на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявки на стипендію приймаються до 30-го червня 2017 року (включно)

Свої запити-уточнення адресуйте, будь ласка, до:

Посольства Німеччини в Україні

Internationales Parlamentsstipendium

вул. Богдана Хмельницького, 25

01901 Київ

Контактна особа: Оксана Ковальчук

Тел.:  +38 044 281 12 17

Факс: +38 044 281 13 85

Додаткову інформацію про стипендію Ви знайдете за посиланням: www.bundestag.de/ips

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Стажування у Німецькому Бундестазі