Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Всеукраїнський творчий конкурс для молоді «Творчість – основа розвитку духовного потенціалу людини»

Запрошуємо до Всеукраїнського творчого конкурсу для молоді «Творчість – основа розвитку  духовного потенціалу людини» (далі – Конкурс), який відбудеться з 01 листопада 2017 року по 20 квітня 2018 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Конкурс  проводиться з метою залучення учнівської та студентської молоді до активної науково-дослідної та пошукової діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань. Регламент проведення Всеукраїнського творчого конкурсу для молоді «Творчість – основа розвитку духовного потенціалу людини» додається.

Детальну   інформацію   щодо  участі  у   Конкурсі   можна   отримати:

e-mail: oks.salata@gmail.com, контактна особа – Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри Історії України Київського університету імені Бориса Грінченка, телефон: (050) 334-73-20.

Регламент конкурсу

Реєстраційна картка