Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси ІІ Всеукраїнськоий науковий колоквіум «ФЕНОМЕН МІСТА: НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ СУЧАСНОГО МІСТА»

Запрошуємо Вас взяти участь

У ІІ Всеукраїнському науковому колоквіумі

«ФЕНОМЕН МІСТА: НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ У МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ СУЧАСНОГО МІСТА»,

який відбудеться 24жовтня 2017 року

Питання до обговорення:

• Міська культура як середовище розвитку етнокультурних процесів.
  • Специфіка формування субкультур у мультикультурному місті.
  • Етнічність як фактор ідентичності в контексті її впливу на мультикультурний простір мегаполісу.
  • Особливості національної ідентичності як детермінанти розвитку мультикультурного міста.
  • Форми національної ідентичності в сучасній урбаністичній культурі.

Інформаційний лист