Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Навчально-методичний семінар «Незалежність Української народної республіки та її захисники: герої Крут»

24 січня 2018 р.о 15.00 Історико-філософський факультет спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти поводить навчально-методичний семінар для вчителів міста Києва та студентів 3-4 курсів, присвячений 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки «Незалежність Української народної республіки та її захисники: герої  Крут»