Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Про Факультет Події Навчально-методичний семінар «Незалежність Української народної республіки та її захисники: герої Крут»

24 січня 2018 р.Історико-філософський факультет  спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти провели навчально-методичний семінар «Незалежність Української народної республіки та її захисники: герої  Крут», присвячений 100-річчю проголошення незалежності УНР.

У навчально-методичному семінарі взяли участь учителі історії та правознавства усіх районів м. Києва. Виступили науковці Київського університету імені Бориса Грінченка доктор історичних наук, професор Левітас Фелікс Львович та кандидат історичних наук Гуменюк Олена Анатоліївна. Свої методичні розробки та новітні підходи до вивчення подій Української революції представили також вчителі київських шкіл Малик Юлія Олександрівна (СШ №15), кандидат історичних наук Малка Алла Вікторівна. Семінар став справжнім дискусійним майданчиком для науковців та вчителів–практиків.