Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси ІV Всеукраїнська наукова конференція «Українська історична наука в умовах постмодернізму»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ НАН УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у ІV Всеукраїнській науковій конференції

«Українська історична наука в умовах постмодернізму»,

яка відбудеться 19 вересня 2019 року

Напрями роботи конференції:

• Методологічні пошуки в українській історичній науці на тлі національного і зарубіжного досвіду
  • Процес самоідентифікації української історичної науки
  • Маркери сучасної методології в українській історичній науці
  • Антропологічний поворот: методологія персоніфікації в історії
  • Макроісторичне моделювання у дослідженнях вітчизняної та світової історії
  • Цивілізаційне трактування історичного процесу в контексті кризи формаційного підходу
  • Сучасні підходи у формуванні національної історичної пам’яті в координатах декомунізації суспільства

Місце проведення конференції

Київський університет імені Бориса Грінченка,

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (проїзд: ст. м. «Мінська»)

Ппорядок роботи конференції 19 вересня 2019 року

Реєстрація учасників

Пленарне засідання

Перерва на обід

Продовження пленарного засіданн

Робота дискусійної платформи

Підведення підсумків конференції

Робочі мови конференції: українська, польська.

За результатами конференції буде видано колективну монографію«Історичні джерела в українському інформаційному й освітньому просторі».

Для участі у конференції просимо до 02 вересня 2019 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.
  2. На електронну адресу оргкомітету надіслати:
  • Відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску;
  • Електронний варіант статті, оформленої відповідно до вимог, які подано нижче,з приміткою «Історичні джерела в українському інформаційному й освітньому просторі» (файл, названий прізвищем автора латиницею і збережений у двох форматах, – doc. та rtf.).

Оргвнесок –200 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Учасники конференції можуть опублікувати статті у фаховому науковому журналі Київського університету імені Бориса Грінченка «Київські історичні студії»:

Вартість друку статті 50 грн.за одну сторінку (квитанція про оплату вартості друку статті надсилається на електронну адресу редколегії журналу після отримання позитивного рішення про включення статті до наукового журналу).

Доктори наук, які беруть участь у конференції, вартість за друк одноосібної статті не сплачують.

Вимоги до оформлення статей у фаховому науковому журналі «Київські історичні студії.

Видання наукового журналу планується після проведення конференції.

УВАГА! Оргкомітет залишають за собою право відхиляти теми доповідей та статті, які не відповідають тематиці конференції, вищезазначеним вимогам і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

Координатори конференції:

Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор (тел.: +38 050 334 73 20);

Гайсенюк Марія Олександрівна, лаборант кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка ( тел.: +38 095 652 06 59)

Адреса оргкомітету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, каб. 315 – кафедра історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка

Прізвище, ім’я, по батькові

Науковий  ступінь