Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Подяка партнерам Університету

     Дякуємо нашим партнерам за всебічну підтримку й активну спіпрацю з Київським університетом імені Бориса Грінченка:
Куковальській Нелі Михайлівні - генеральній директорці Національного заповідника «Софія Київська»;
Драбинку Олександру Миколайовичу - Митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському;
Духовному Олександру - головному рабину Києва і України громад прогресивного юдаїзму, духовному лідеру Релігійного Об'єднання громад прогресивного юдаїзму України;
Ісмагілову Сергію Валерійовичу - муфтію Духовного управління мусульман України «Умма».
Сагану Олександру Назаровичу-Віцепрезиденту Української Асоціації релігієзнавців, провідному науковому співробітнику
Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

Спілкування з партнерами Університету

    Про те як україська мова рятувала євреїв під час Другої світової війни та як живуть сучасні мусульманські громади спілкувалися з партнерами Університету на зустрічі з колективом й студентством! Дякуємо нашим шановним гостям: Олександру Духовному - головному рабину Києва і України громад прогресивного юдаїзму; Ісмагілову Сергію муфтію Духовного управління мусульман України "Умма" за пізнавальний діалог!

Майстер-клас по Трипільським традиціям

    Опановували мистецтво скульптури малих форм за Трипільськими традиціями у форматі майстер-класу до Дня Університету! Трипільські статуетки у сучасному виконанні!

78179973 585354078883798 7585947988984332288 n 79027446 585353998883806 9186101637804982272 n 79792159 585353988883807 1984754522634846208 n

Вітаємо з Днем Університету

Дорога Грінченківська громадо, вітаємо з Днем Університету й вшановуємо разом пам'ять та високі надбання нашого Патрона - Бориса Дмитровича Грінченка!

78787386 585346422217897 6990893769205743616 n 79855572 585347488884457 5041879344478158848 n

Всеукраїнська наукова конференція «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення»

     Тисячолітній досвід української державності та актуальні питання епохи Ярослава Мудрого обговорювали на Всеукраїнській науковій конференції «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення», яка була проведена на території Національного заповідника «Софія Київська». Захід об'єднав українських вчених й студентів у прагненні примножити науковий доробок й популяризувати спадщину Ярослава Мудрого. Під час конференції ректор Київського університету імені Бориса Грінченка В.О.Огнев’юк презентував науково-популярну книгу «Ярослав Мудрий та його доба: тисячолітній досвід українського державотворення», до написання якої долучилося дослідники з України та Франції.
      За результататими конференції було підготовано звернення учасників до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ ТА ДОБРОСУСІДСТВА»

 

      22 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ ТА ДОБРОСУСІДСТВА». Захід, який став майданчиком для наукової дискусії вчених України та Польщі, був ініційований кафедрою історії України. У конференції взяли участь науковці та молоді вчені дванадцяти університетів України та трьох польських університетів (Познані, Любліна та Білостока), керівник культурно-освітнього відділу Посольства Республіки Польща у Києві Ева Матушек-Заґата. Зокрема участь взяли: професор університету Адама Міцкевича в Познані Рафал Димчик, професор Католицького люблінського університету ім. Йоана Павла ІІ Альберт Новацкі, Йоанна Катажина Садовська -декан Білостоцького університету. На конференції з доповідями виступили науковці, аспіранти та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Наукова дискусія була присвячена європейському досвіду полікультурності та добросусідства для Польщі та України.

 

День гідності та свободи

     21 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ. ВШАНУЄМО ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ!
     День гідності та свободи знаковий та визначний у новітній історії України, адже присвячений двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
     21 листопада 2013 року на головну площу столиці – Майдан Незалежності – вийшли люди на знак протесту проти рішення уряду часів президентства Віктора Януковича зупинити курс України на євроінтеграцію. У ніч з 29 на 30 листопада силовики жорстоко розігнали на Майдані Незалежності активістів, переважно студентів. Влада пояснювала це бажанням розчистити місце для новорічної ялинки. Застосування грубої сили з боку влади, в свою чергу, спричинило ще більшу хвилю протестів, які переросли в Революцію Гідності.
     Відкрите тримісячне протистояння між владою та активістами призвело до численних людських жертв. Небесна Сотня – саме так згодом назвали протестувальників, які віддали свої життя заради кращого майбутнього для України. У результаті трагічних подій у центрі Києва був повалений режим Януковича, після чого почалася військова агресія Росії, яка супроводжувалася анексією Криму та окупацією окремих територій Донецької та Луганської областей.
     Уже шостій рік на Сході України триває військовий конфлікт, у якому наші військові сили відстоюють цілісність і незалежність країни.
     Викладачі та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка не залишилися осторонь від цих віхових і трагічних подій в новітній історії України.
     Висловлюємо велику шану і подяку всім, хто брав участь у революційних протистояннях, захищав і захищає нашу незалежність і територіальну цілісність.
     Вічна пам`ять Героям Небесної Сотні та всім загиблим на Сході України.

den gidnosti

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події