Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Освітньо-мистецький захід присвячений відзначенню 160-річчя від Дня народження корифея українського театру П.К.Саксаганського

25 вересня 2019 р. відбувся спільний освітньо-мистецький захід Державного архіву Київської області та Київського університет імені Бориса Грінченка, присвячений відзначенню 160-річчя від Дня народження корифея українського театру П.К.Саксаганського (1859-1940). У програмі заходу працівниками архіву було презентовано унікальні архівних документів про життя та діяльність П.К. Саксаганського. Допомагали вести інформаційну частину студенти ІФФ Яна Мартьянова і Роман Ткаченко. У мистецькій частині студенти та випускники Інституту мистецтва (Юлія Іщук, Валентин Корнійко, Володимир Соболь) показали І-шу дію опери М.Лисенка «Наталка Полтавка». Висловлюємо величезну подяку всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні заходу і чекаємо на подальші спільні проекти.