Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Делегація Київського університету імені Бориса Грінченка вітає колег з Університету імені Яна Длугоша

Сьогодні делегація Київського університету імені Бориса Грінченка у складі декана Історико-філософського факультету професорки Олени Станіславівни Александрової та професора Віталія Миколайовича Андрєєва вітала колег з Університету імені Яна Длугоша в Ченстохова (Республіка Польща) із початком нового навчального року на урочистій церемонії "інавгурації". Вже через кілька днів 11 студентів Історико-філософського приєднаються до польських колег та розпочнуть навчання за програмою семестрової академічної мобільності в Університеті Яна Длугоша. Частина студентів нашого Університету, перебуваючи в Польщі, зможе реалізувати свої наукові дослідження в межах обраної дослідницької програми "Країни Центрально-Східної Європи".