Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Релігіознавча конференція «Вплив віри бахаї на сучасні релігійні тенденції у світі»

Релігіознавча конференція «Вплив віри бахаї на сучасні релігійні тенденції у світі»

 

5 жовтня 2017 року студенти III та IV курсів спеціальності «Філософія» відвідали Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, де проходила релігіознавча наукова конференція «Вплив віри бахаї на сучасні релігійні тенденції у світі». Конференція була приурочена до 200-річчю з дня народження засновника віри бахаї – Бахаулли. Організаторами наукового заходу були Українська асоціація релігієзнавців, відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, філософські кафедри київських університетів, у тому числі кафедра філософії Київського університету імені Бориса Грінченка, Молодіжна асоціація релігієзнавців за підтримки Національних Духовних Зборів Бахаї України.

Студенти дізналися про основні принципи віри бахаї, згідно з якими є єдиний Бог і всі релігії – лише вираз «незмінної віри в Бога», а людство – єдиний народ, який має жити в мирі. Вчення Бахаулли містить духовні істини, спільні для всіх релігій, а також закони і настанови, що призначені для розв’язання проблем, які постають перед людством у нашу історичну епоху. Сьогодні громади бахаї функціонують у 234 країнах та незалежних територіях, посідаючи за розповсюдженням друге (після християнства) місце в світі.

        Серед учасників конференції були як відомі в Україні науковці – проф. Колодний А.М., проф. Филиппович Л.О., так і молоді фахівці, які присвятили свої дослідження цьому унікальному духовному феномену. Підводячи підсумки організатори заходу висловили надію, що популяризація релігіознавчих знань сприятиме формуванню культури міжконфесійного спрямування, толерантності, миру та злагоди.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Релігіознавча конференція «Вплив віри бахаї на сучасні релігійні тенденції у світі»