Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Теоретичний семінар "Історична пам'ять в контексті соціально-філософського дискурсу"

20 березня 2018 року на кафедрі філософії пройшов теоретичний семінар "Історична пам'ять в контексті соціально-філософського дискурсу". Учасники заслухали доповіді професорів Тура Миколи Григоровича, Ломачинської Ірини Миколаївни, Додонова Романа Олександровича. Доповідачи відповили на запитання та обговорили загальну тему, винесену на семінар. Модерував засідання професор Горбань Олександр Володимирович.