Міжнародна діяльність

Зарубіжні стажування.

Александрова О.С.

Advanced International Training Course “The culture

and politics of modern Muslim education (practical oriented oriented teachers training)”. Sinan Pasha Cultural Centre, Fatih Sultan Mehmet University, Istanbul, Turkey. April 01-07, 2019.

Саган Г.В.

Advanced International Training Course “The culture and politics of modern Muslim education (practical oriented teachers training)”. Sinan Pasha Cultural Centre, Fatih Sultan Mehmet University, Istanbul, Turkey. April 01-07, 2019.

Салата О.О.

Академічна мобільність у Карловому університеті у Празі (Чехія), 27.11.2019- 06.12.2020.

Михайловський В.М.

В.М. Михайловський - Інститут історії Польської

академії наук імені Тадеуша Майнтойфля

(Варшава, Польща) 18 листопада – 1 грудня 2019

Слєсарєв Є.

Стажування в Університеті Хрістіана Альбрехта, м. Кіль (2019)

Академічна мобільність студентів

В 2019 році 19 студентів Історико-філософського факультету взяли участь у семестровій програми академічної мобільності в Університеті Яна Длугоша в Ченстохова (Польща). На 2020 рік досягнуто домовленість про організацію семестрової академічної мобільності для 15 студентів Історико-філософського факультету (для всіх спеціальностей). Подібного роду активність сприяє не тільки підвищенню рейтингу факультету та Університету, вона створює позитивний імпульс для подальшого пошуку зарубіжних ЗВО для реалізації програм академічної мобільності.

Міжнародні проекти та гранти, отримані у 2019 році.

ПІБ

Вид гранту

Назва

О.С. Александрова

Філософії

Jean Monnet Module,

Key staff member

«State-international-public: European

values and norms determining

interdisciplinary university module»

ID:611217-EPP-

1-2019-1-UAEPPJMO-MODULE

Тривалість: 2019-2022 рр.

О.О. Салата

Історії України

Стипендія

Стипендія Вишеградського фонду на 2 семестри для роботи над науковою темою «Українська інтелігенція в Празі в роки Другої світової війни». Тривалість: 2019-2020 рр.

І.В. Срібняк

Всесвітньої історії

Міжнародний науково-видавничий проект

«Енциклопедія полону». Тривалість: 2017-2023 рр. (координатор проекту)

М.Ю. Відейко,

Є. Слєсарєв,

О. Зайцева.

НДЛ Археології

Міжнародний дослідницький проект

Monumentality and Social Differentiation (2017-2021). Спільно з університетом Крістіана Альберта (м.Кіль)

Є. Слєсарєв,

О. Зайцева.

НДЛ Археології

Академічна мобільність

Університет Крістіана Альберта (м. Кіль)

В 2019 році активно працювали над підготовкою та аплікацією на грантові програми різного рівня, зокрема Erasmus+, гранти Токійського університету.

Міжнародна діяльність кафедри історії України

Міжнародна діяльність кафедри всевітньої історії

Міжнародна діяльність кафедри філософії