Збори першокурсників ІФФ 2020

Шановні першокурсники!

Запрошуємо Вас на

урочисті збори першокурсників

Історико-філософського факультету,

які відбудуться о 10.00-12.00 год.

18 вересня 2020 року.

       Просимо зібратися в аудиторіях відповідно до списків:

      407 ауд.    «Філософія»

  • Бодяк Максим Андрійович
  • Гришина Юлія Олегівна
  • Гук Карина Сергіївна
  • Завітренко Микола Миколайович
  • Кіц Вероніка Іванівна
  • Король Ольга Андріївна
  • Пашанова Марина Сергіївна
  • Цитульський Клім Андрійович
  • Шубіна Аліса Артемівна
  • Щукін Назар Юрійович
  • Бачинська Марія Євгеніївна
  • Вишневецька Валерія Олександрівна
  • Вінник Карина Олександрівна
  • Гончарова Карина Олексіївна
  • Коваленко Наталія Іванівна
  • Козорода Єгор Олександрович
  • Кошевська Яна Вікторівна
  • Матвійчук Андрій Олександрович

 

406 ауд.   «Політогогія»

  • Квашенко Владислава Павлівна
  • Дорош Катерина Ігорівна
  • Лисюк Артем Русланович
  • Бородай Даниіл Костянтинович
  • Дмитренко Анна Олегівна
  • Бобров Євген Юрійович
  • Бутаков Захар Олександрович
  • Дзюбенко Вікторія Анатоліївна
  • Касьянова Ангеліна Дмитрівна
  • Коваль Яна Сергіївна
  • Колесникова Анфіса Олексіївна
  • Мамченко Данило Володимирович
  • Мирончук Іван Вікторович
  • Мосяко Антон Сергійович
  • Ніколенко Олексій Русланович
  • Олєйнікова Вероніка Євгенівна
  • Попова Марина Вадимівна
  • Романова Анастасія Юріївна

 

405 ауд.    «Філософія», «Політогогія»

  • Мисишин Андріана Андріївна
  • Недашківська Анна Сергіївна
  • Руденко Андрій Володимирович
  • Шадрін Віталій Віталійович
  • Шама Марія Юріївна
  • Самохвалов Олександр Вячеславович
  • Скляров Назарій Юрійович
  • Харук Олександр Олександрович
  • Черних Сергій Сергійович
  • Чугунова Олександра Едуардівна

 

 403 ауд.    «Історія та археологія»

  • Бойко Валерія Дмитрівна
  • Карлова Анастасія Владиславівна
  • Мішковець Артем Сергійович
  • Перепелиця Євген Валер`янович
  • Поліщук Катерина Романівна
  • Сапсай Вікторія Ігорівна
  • Балицька Інна Сергіївна
  • Безпалько Володимир Олегович
  • Ващенко Любов Василівна
  • Гудімов Ярослав Сергійович
  • Дзюба Дарія Олегівна
  • Єрмолаєва Дар`я Вячеславівна
  • Єрмоліна Валерія Вадимівна
  • Кострома Данило Олександрович
  • Кошман Владислава Володимирівна
  • Крячок Ростислав Сергійович
  • Лапіна Анжеліка Петрівна
  • Максимчук Ірина Максимівна
  • Марчук Юлія Іванівна
  • Найченко Діана Ярославівна

 

409 ауд.   «Історія та археологія»

  • Бабіч Валерій Олексійович
  • Бондаренко Катерина Денисівна
  • Виноградський Костянтин Андрійович
  • Лавренчук Владислава Віталіївна
  • Мірошник Денис Сергійович
  • Русскіна Дар`я Олександрівна
  • Школяк Божена Андріївна
  • Бугрик Яна Ігорівна
  • Висоцький Єгор Русланович
  • Говоруха Максим Віталійович
  • Гордієнко Валерія Юріївна
  • Демонтович Катерина Олексіївна
  • Долецький Дмитро Ілліч
  • Жук Дарія Андріївна
  • Кононець Роман Віталійович
  • Кочетов Владислав Олексійович
  • Кузьменко Андрій Леонідович
  • Лах Мар`яна Василівна
  • Мацюк Віталій Валерійович
  • Невесенко Владислав Ігорович

 

411 ауд.   «Історія та археологія»

  • Нескаромний Олександр Сергійович
  • Нікітюк Дмитро Іванович
  • Олійник Єгор Артемович
  • Печенін Андрій Валерійович
  • Рубан Анастасія Андріївна
  • Сінельнік Катерина Олександрівна
  • Соловйова Анна Олексіївна
  • Сторчак Дмитро Сергійович
  • Цвєтков Ілля Олексійович
  • Черко Тетяна Сергіївна
  • Палійчук Сергій Володимирович
  • Патриляк Любомир Богданович
  • Підвірний Віктор Іванович
  • Плитій Олександр Романович
  • Сташук Олександра Сергіївна
  • Стеценко Артем Васильович
  • Сьомка Максим Богданович
  • Чужба Ярослав Віталійович
  • Шаповал Аліна Віталіївна

Факультет у соціальних мережах