Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема перейменовано Історико-філософський факультет на

- ФАКУЛЬТЕТ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Участь у міжнародній конференції "Ісламська освіта в Східній і Центральній Європі"

В Києві відбулася міжнародна конференція «Ісламська освіта в Східній і Центральній Європі».

Міжнародну наукову конференцію «Ісламська освіта в Східній і Центральній Європі: Історичні особливості та сучасні перспективи», робота якої тривала в столиці України 28–29 лютого 2020 року, відкрив муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов. До участі в конференції долучились викладачі, студенти, магістранти та аспіранти Історико-філософського факультету.

Програма конференції

musl1  musl2