День відкритих дверей кафедри філософії

 

Залишається всього кілька місяців до важливого моменту в житті абітурієнтів: до вибору ВНЗ, в який вони будуть вступати і тому пошуки своєї майбутньої альма-матер активізуються вже сьогодні.

7 грудня 2016 року в рамках Грінченківської декади в Університеті відбувся «День відкритих дверей кафедри філософії». Представники кафедри філософії: Ломачинська І.М., Купрій Т.Г., Супруненко А.П. розповіли абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії та про ті можливості, які відкриває перед молодими людьми навчання в Університеті. Неоціненну допомогу у профорієнтаційному заході надали студенти ІФФ, зокрема О. Панкратьєва, М. Лютіков, А. Рослий, О. Окунєва, І. Растівський, Л. Рожкова.

«День відкритих дверей» став для всіх зацікавлених унікальною можливістю побачити все на власні очі. Абітурієнти мали змогу особисто ознайомитися з особливостями навчального процесу в Університеті, роздивитися приміщення закладу, розпитати в представників кафедри про всі аспекти вступу, умови та вимоги до навчання.

Маємо надію, що всі, хто вступатиме до Київського університету імені Бориса Грінченка, обов’язково стане членом нашої великої університетської спільноти і зможе повною мірою зреалізувати себе, розкривши свої таланти й обдарування.

 

Факультет у соціальних мережах