Візит до Ісламського культурного центру

 Гарного червневого дня видалася нагода побувати із студентами в Ісламському культурному центрі, що на Дегтярівській. В цьому ж приміщенні розташований і головний офіс «Альраіду» (Всеукраїнська асоціація громадських організацій). Було тут й інформаційно насичено, душевно і тепло.

Зустрів студентів Тарік Абдуллах Сархан – голова відділу ознайомлення з ісламською культурою Ісламського культурного центру. Провів екскурсію по самому приміщенню центру. Студенти мали змогу побачити мечеть (і чоловічу, і - жіночу), побувати в першій мусульманській гімназії «Наше майбутнє» тощо. Але родзинкою зустрічі було, звичайно, спілкування із муфтієм Духовного управління мусульман України «Умма», одним з найвідоміших мусульманських духовних лідерів в Україні - шейхом Саїдом Ісмагіловим. За східними частуваннями і чаєм, бесіда проходила в інтерактивному режимі - питання-відповіді. Вкотре можна було переконатися -жодні підручники не дають такого повного уявлення про ту, чи іншу релігію, які спілкування із її послідовниками.

Крім того, інформація для всіх зацікавлених! Ісламський культурний центр, разом з Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраїд» оголосили про проведення ІV Міжнародної молодіжної літньої школи з ісламознавства: «Сучасні тенденції в ісламському світі: пошуки ідентичності, діалог, конфлікти, екстремізм». З питаннями звертайтеся до контактної особи - Руслана Халікова (066-27-45-610).

Факультет у соціальних мережах