Започатковано проект «Жива книга» кафедрою філософії у партнерстві з кафедрою реклами та зв’язків з громадськістю

20 листопада 2015 р.в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся перший просвітницький захід в рамках проекту «Жива книга».

Ініціатором створення проекту виступила завідувач кафедри філософії нашого університету Александрова Олена Станіславівна. «Кожна людина із її життєвим досвідом, злетами та падіннями, перемогами і поразками є унікальним джерелом інформації, мотивації та натхнення. Кожна людина є живою книгою, яку варто навчитися читати. Саме це і стало нашою метою», - так пояснює соціальний формат проекту його фундатор.

Першим гостем проекту став Харченко Володимир Олександрович – Консул Генерального консульства України у м. Франкфурт-на-Майні. Він окреслив студентам спеціальностей країнознавство, філософія, міжнародна інформація та історія багато нюансів роботи дипломата, в тому числі і специфіку роботи в інших країнах. Спікер більш детально зупинився на особливостях роботи різних відділів та департаментів дипломатичних структур, а також заглибився в історію становлення дипломатичних відносин України з іншими державами.  

Найбільше студентів зацікавив блок інформації щодо перспектив працевлаштування. Це ще раз говорить про активність та амбіційність наших студентів, які вже в такому юному віці ставлять собі високі планки та думають про майбутнє.

Загалом, захід вийшов цікавим та пізнавальним. Приємно, що така цікава людина, як Володимир Олександрович, знайшла час, аби взяти участь в освітньому проекті нашого університету. Впевнені, що надалі гостями проекту «Жива книга» будуть не менш цікаві особистості.

 

 

Факультет у соціальних мережах