Як створити власний бренд?

24 березня 2016 р. студенти та викладачі кафедри філософії в рамках круглого столу, який проводився вперше в Україні у Верховній раді України, брали участь у відкритій дискусії на тему: «Персоніфікація та брендування у політичних комунікаціях». Організована зустріч з відомими політиками (О.Ляшко, Д.Силантьєв, А.Лозовий), суспільно-громадськми діячами, фахівцями у сфері медіа-комунікацій, політтехнології та імідж-брейдингу відбулася за посередництвом завідувача кафедри філософії О.С. Александрової.

На зустрічі були присутні:д. філос. н., проф. Александрова О.С, д. філос. н., доц. Шепетяк О.М, д. філос. н.,проф. Горбань О.В, к. і. н., доц. Купрій Т.Г, та студенти 1-3 курсів спеціальності філософія.

«Гострота ситуації, пошуки виходу з кризи, потреба в молодих кадрах очима експертів та лідерів думок» - ось з такими викликами, які стоять перед сучасним політикумом, були ознайомлені запрошені на зустіч.

Дана зустріч стала лише початком плідної співпраці студентів та політиків, університетських теоретиків та практиків у сфері брендингу, політичного піару та соціального іміджу. На майбутнє заплановані модулі та майстер-класи з професіоналами політичного косалтингу. Приєднуйтеся! 

 

Факультет у соціальних мережах