Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема перейменовано Історико-філософський факультет на

- ФАКУЛЬТЕТ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Теоретичний семінар "Історична пам'ять в контексті соціально-філософського дискурсу" 20 березня 2018 року

20 березня 2018 року на кафедрі філософії пройшов теоретичний семінар "Історична пам'ять в контексті соціально-філософського дискурсу". Учасники заслухали доповіді професорів Тура Миколи Григоровича, Ломачинської Ірини Миколаївни, Додонова Романа Олександровича. Доповідачи відповили на запитання та обговорили загальну тему, винесену на семінар. Модерував засідання професор Горбань Олександр Володимирович.