Засідання кафедри 6 березня 2019 р.

6 березня 2019 року о 15:20 у 415 ауд.

відбудеться засідання кафедри філософії Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка.

1. Проміжні звіти аспірантів.

2. Рекомендація до друку археографічного видання «Сенаторська ревізія Київської та Чернігівської губерній: зі щоденника О. О. Половцова» упорядники: Марина Будзар, Євген Ковальов, Дарина Терещенко

3. Стан підготовки акредитаційної справи освітньо-наукової програми «Історія» (Салата О.О.)

4. Сертифікація ЕНК (Салата О.О.)

5. Мотиваційні листи претендентів до вступу в аспірантуру на бюджетну форму навчання (Салата О.О.)

5. Різне:

1) Підготовка до дня історика. День відкритих дверей (28.03.2019)

2) Стан підготовки до Всеукраїнської наукової конференції «Спадщина Ярослава Мудрого в історичній ретроспективі» (Салата О.О.)

3) Стан підготовки Міжнародного круглого столу «Українська діаспора: напрями, осередки, виклики» (Гуменюк О.А., Тарасенко О.О.)

4) Стан підготовки Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Українська минувшина: Тисячолітній досвід українського державотворення»» (Тарасенко О.О.)

5) Конкурс на посаду, професора та доцента кафедри історії України.