Відбудеться презентація результатів спільного науко-дослідницького проекту викладачів кафедри історії України та студентів IV курсу спеціальності «Історія та археологія»

17 квітня 2019 року, в середу, о 13.40 в ауд. № 414

відбудеться презентація результатів спільного науко-дослідницького проекту викладачів кафедри історії України та студентів IV курсу спеціальності «Історія та археологія», спеціалізації «архівознавство, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни» «Використання архівних джерел в історико-регіональних дослідженнях»

Буде презентоване археографічне видання «Сенаторська ревізія Київської та Чернігівської губерній: зі щоденника О.О.Половцова (жовтень 1880 – травень 1881) / упоряд.: М. Будзар, Є. Ковальов, Д. Терещенко. К., 2019».

Учасники презентації: студенти Iта IV курсів, викладачі.

Запрошуємо усіх бажаючих.

Cover 4