Гурток «Новістика»

новіSтикa min

ГУРТОК «НОВІСТИКА»

Час утворення: січень 2021 року, підготовчий період – вересень/грудень 2020 р.

Керівники:

к.і.н, доц. М. Будзар, к.і.н, доц. О. Іванюк, к.і.н, доц. Є. Ковальов.

Візія: осягнення історії ХІХ століття через антропологічні дослідження культурних практик і соціальних структур, через мови й тексти.

Формат роботи: реферування опублікованих джерел й історіографії, палеографічні й герменевтичні студії, творчі дискусії щодо проблем історії ХІХ століття. Щомісячні зустрічі.

Результати роботи:

на початковому етапі: підготовка до друку збірника наукових праць викладачів і студентів «Тарас Шевченко та його тексти: читання, інтерпретація, комеморація на межі XIX–XX століть» (затверджено Вченою радою Київського університету імені Бориса Грінченка (протокол № 11 від 17 грудня 2020 року); орєінтовна дата публікації збірника – перша декада березня 2021 р.

впродовж роботи: реалізація археографічних проектів (підготовка до друку історичних джерел), публікація статей у фахових періодичних виданнях і тематичних збірниках.

План роботи гуртка

Презентація спільного проекту викладачів і студентів min

Презентація спільного проекту min

Презентація видання Г. Галаган Журнал min